Гарячі тури 🔥


Що таке гарячий тур від “Royal Education & Tourism”?

Далеко не кожен розуміє що означає даний туристичний термін. Багато хто сприймає це поняття тільки як дешева ціна на бажане для себе пропозицію. При цьому кожен закладає більш зрозумілий особисто для себе сенс. Нерідко можна отримати запит на підбір стічних пропозицій на осінні канікули (через 2 місяці наприклад), на новорічні свята (через пів року) або на травневі вихідні. Звичайно ж це трохи спотворює саме поняття цього терміна. Не будемо заперечувати, що вираз є більш маркетинговим ходом ніж неординарним або незвичайною подією. Так давайте ж розберемося по суті, що ж воно – цей заповітний і часом незбутній продукт.
Як і передбачається з назви, знайти путівку за пів року яка буде горіти – трохи суперечить змісту. Щоб зрозуміти суть потрібно задуматися в сенс самого слова “гарячий тур”. Це означає що до вильоту залишається зовсім мало часу і його важко продати за стандартною вартістю. Тими чи іншими методами доводиться активізувати попит, на путівку що не опинилася найпопулярнішою спочатку. Як правило за пару днів до вильоту, наприклад пакет на завтра або післязавтра. Всі прайси, де залишилися місця на авіапереліт значно оптимізують і виходить приваблива пропозиція по вартості. Відзначимо і можливо розчаруємо певну категорію мандрівників – подібні варіанти з’являються переважно по потоковим напрямками, де є чартерні рейси в великих обсягах. Необхідно виділити літні напрямки Туреччина, Єгипет, Кіпр, Греція, Туніс, Іспанія, ОАЕ, Чорногорія, Болгарія – значні польотні програми. Не будемо приховувати що на ціну впливає здешевлення авіаперельоту, тому як місця в літаках на чартери заповнювати потрібно будь-яким шляхом.

Стічна путівка лише за тиждень до вильоту

Як би того нам не хотілося, але за пів року до вильоту не вийде купити стоковий тур. Щоб вам не говорили, це не відповідає дійсності. Путівки завчасно продаються по акції раннього бронювання, але це трохи інша історія, про неї ми розповімо окремо. А поки поговоримо, скільки ж реально потрібно часу перед вильотом щоб не прогадати. Багато що залежить від країни, куди ви плануєте летіти. Наприклад влітку по найпопулярнішою Туреччини, де вильоти щоденні і в великих кількостях. Спіймати палаючий можна за 1-2 дня, максимально цей термін розтягується до семи днів (тиждень до вильоту). Наша команда “Royal Education & Tourism” рекомендує почати підбір варіантів готелів за півтори – два тижні, до бажаної дати поїздки, щоб намітити собі чіткі рамки і бути готовим до оперативного оформлення. Такі ж терміни будуть характерні і для Єгипту в зимовий період. Менш потокові країни, особливо з далеких перельотом, наприклад Шрі-Ланка, Таїланд, Китай (о. Хайнань) мають свої особливості. Тут терміни заповнюваності та продажу за зниженою вартістю трохи зсуваються, від декількох днів до 7-10 діб.

Система відстежує низькі ціни на путівки автоматично 24/7

Останнім пунктом керівництва в пошуку, кожному туристу буде корисно знати кілька Лайфхак. На цій сторінці в автоматичному режимі формуються пропозиції щодо основних напрямів від усіх компаній України. Застава актуальності – це оновлення онлайн всіх спецпропозицій на відпочинок. Зручний помічник в нелегкому завданні для кожного мандрівника, незалежно від досвіду і наполегливості. Якщо ви точно знаєте що вам потрібно або не виходить вирішити куди поїхати, рекомендуємо звернути увагу на акційні пропозиції розміщені на сайті. Тільки у нас зібрані спецпропозиції від все туроператорів, ТАК – саме так – не потрібно більше дивитися і шукати варіанти по всіх компаніях, моніторити вартість в інтернеті. Замовити путівку можна не виходячи з дому онлайн, або по-старому безпосередньо у нас в офісі на вул. Євгена Коновальця 31, оф 64, додатково ви отримаєте корисні поради та коментарі наших фахівців.